Jeśli byłaby taka możliwość proszę o dodanie posta z tym zdjęciem. Wydaje mi się, że takie zachowanie nie jest normalne. Dzicz i tyle.

***

Teksty i zdjęcia pochodzą od naszych czytelników lub są przez nich wskazane. Widziałeś coś ciekawego? Coś Cię bulwersuje? Masz fajne zdjęcie? Chcesz podzielić się ciekawymi tematami z innymi. Zapraszamy do naszego nowego działu Okiem czytelników, gdzie będą umieszczane Wasze tematy. Tekst,  lub temat można zamieścić za pomocą poczty elektronicznej e-mail do nas (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.), wiadomości wysłanej z naszego konta Facebook albo umieszczenia tematu na naszej "tablicy" (www.facebook.com/BogatyniaInfo) lub przez formularz kontaktu (bogatynia.info.pl/skontaktuj-sie-z-nami).

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bogatynia.info.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Prosimy trzymać się netykiety oraz nie wpisywać treści niezgodnych z prawem. Komentarze użytkowników niezarejestrowanych będą publikowane po akceptacji moderatora.

Kod antyspamowy
Odśwież

Komentarze   

0 #4 Zatem 2019-08-21 04:31
Cytuję mieszkanka2:
Bo wielu z prominentnych wynajmuje lokale i nie placi za realna ilosc ... Skad ma zatem isc przyklad?


Przecież możesz to zgłosić gdzie trzeba i po sprawie. Po co d u p ę obrabiasz? Nie plotkuj, tylko zachowaj się jak prawy obywatel.
Cytować | Zgłoś administratorowi
+4 #3 mieszkanka2 2019-08-20 23:52
Bo wielu z prominentnych wynajmuje lokale i nie placi za realna ilosc ... Skad ma zatem isc przyklad?
Cytować | Zgłoś administratorowi
+10 #2 mieszkanka 2019-08-20 06:49
Panie Redaktorze,jaka dzicz? Wina leży po stronie władz bogatyńskich.Dlaczego? Otóż prawie 3000 mieszkańców naszej gminy nie płaci za śmieci i nikt ich nie ściga,nikt nie ma pretensji,nikt niczego nie egzekwuje! To skandal!Kto zatem podrzuca wszędzie w mieście i w lasach śmieci? No raczej nie ci,którzy płacą! Proszę zainteresować się tematem.Może radni podejmą temat na sesji? A może należy powiadomić tvn???? Władze miasta nadal śpią,a miasto jest zasypywane śmieciami.
Cytować | Zgłoś administratorowi
+9 #1 mieszkaniec osiedla 2019-08-19 19:45
GPO od czasu do czasu sprząta na zalewie i wymienia worki na śmieci (w amfiteatrze i na parkingu). Przydało by się zaglądać też na wyspę
Cytować | Zgłoś administratorowi
Kategoria: Okiem czytelników
wtorek, luty 25, 2020